International Business Consulting Program

EUBA                                    University of Wisconsin – La Crosse     

 

V roku 2017 prináša Ekonomická univerzita v Bratislave pre svojich študentov v spolupráci s americkou University of Wisconsin – La Crosse 7. ročník medzinárodne etablovaného programu letnej školy International Business Consulting Program (IBCP) v čase od 25. mája 2017 (štvrtok) do 10. júna 2017 (sobota). Projekt má za cieľ prispieť k rozvoju akademicko-podnikateľskej spolupráce s lokálnymi a medzinárodnými spoločnosťami pôsobiacimi na slovenskom trhu a poskytnúť študentom možnosť získať praktické skúsenosti s prácou v medzinárodných tímoch, ktoré pozitívne obohatia ich profesijný životopis. 

Počas 2 a pol týždňa zmiešané slovensko-americké tímy študentov pracujú na skutočných konzultačných projektoch špecifikovaných úspešnými firmami a inštitúciami ako IBM, Dell, TPA Horwath, O2 Slovakia, Creatix či US Embassy. Jazykom letnej školy IBCP je angličtina. IBCP sa každoročne zúčastní cca. 25-30 študentov z USA a Slovenska.


Termín:        25.5.2017 (štvrtok) – 10.6.2017 (sobota)
Miesto:         EU v Bratislave


Prečo sa prihlásiť?

  • Skutočné projekty pre úspešné slovenské a medzinárodné firmy
  • Soft-skills a prezentačné tréningy + kultúrne activity ako súčasť programu
  • Víkendový teambuldingový zážitok
  • Priamy kontakt s ľudmi z biznisu
  • Získaš skúsenosti s interkulturálnou komunikáciou v medzinárodných tímoch
  • Zdokonalíš svoj písomný aj verbálny prejav v angličtine
  • Po úspešnom absolvovaní získaš certifikát a IBCP ti môže byť uznaný ako výberový predmet za 3 ECTS kredity

V prípade záujmu pošli do 28.02.2017 svoj životopis a motivačný list v anglickom jazyku (max 1 strana A4) koordinátorovi projektu na cnas@euba.sk.  V motivačnom liste nám napíš, čím si výnimočná(ý) a prečo si práve ty najlepším kandidátom na účasť v International Business Consulting Programe?!

Ak chceš vedieť, čo môžeš zažiť počas International Business Consultingu Programu, klikni na: https://www.youtube.com/watch?v=o5-VK417h9U