Videá Ekonomickej univerzity v Bratislave

Udelenie akreditácie ACCA na Ekonomickej univerzite v Bratislave

 

Otvorenie akademického roka 2015 - 2016 na Ekonomickej univerzite v Bratislave

 

Slávnostná inaugurácia rektora a dekanov fakúlt Ekonomickej univerzity v Bratislave

 

DOCTOR HONORIS CAUSA Ekonomickej univerzity v Bratislave

Promócie absolventov po 60 rokoch

 

Bratislava Economic Meeting 2014

 

Udelenie titulu Doctor honoris causa José Manuelovi Barrosovi

 

Prednáška Prof. Dr. Norberta Lammerta, predsedu Nemeckého spolkového snemu.

Novoročné stretnutie zamestnancov s vedením Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktoré sa konalo 30. januára 2014. Na stretnutí bývalí rektori univerzity profesori Ján Petrenka, Mikuláš Sedlák, Juraj Stern, Vojtech Kollár a súčasný rektor prof. Rudolf Sivák pokrstili pamätnicu, ktorá zaznamenala vznik a ďalší vývoj Ekonomickej univerzity v Bratislave od roku 1992.

 

Ekonomická univerzita v Bratislave 26. septembra 2013 slávnostne otvorila akademický rok 2013/2014. Približne 2-tisíc prvákov privítal medzi vysokoškolákmi rektor Univerzity Rudolf Sivák a podpredseda vlády a minister financií Peter Kažimír.

 

Ekonomická univerzita v Bratislave získala prestížnu cenu za akademické vodcovstvo Academic Leadership Award. Počas januárovej konferencie o podnikaní a financiách v Las Vegas ju vybraným inštitúciám z celého sveta udelil The Institute for Business and Finance Research. A o tomto ocenení sa na TA3 rozprávali s rektorom univerzity profesorom Rudolfom Sivákom.


Ekonomická univerzita v Bratislave udelila dňa 6. decembra 2012 titul Doctor Honoris Causa generálnemu tajomníkovi Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD) Ángelovi Gurríovi.


Študenti doktorandského štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave dostávajú možnosť absolvovať unikátny tréningový program v centrále Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD). Vyplýva to z dnes podpísaného Memoranda o spolupráci medzi Ekonomickou univerzitou a OECD.

 

Video zo slávnostného otvorenia novej auly Ekonomickej univerzity v Bratislave a z otvorenia nového akademického roka 2012/2013.

Video zo slávnostného otvorenia novej auly Ekonomickej univerzity v Bratislave a z otvorenia nového akademického roka 2008/2009.

Prednáška držiteľa Ceny Švédskej ríšskej banky za ekonomické vedy na pamiatku Alfreda Nobela Edwarda C. Prescotta v aule Ekonomickej univerzity v Bratislave 22. septembra 2009

 

V piatok 5. februára 2010 sa konal na Ekonomickej univerzite v Bratislave "Informačný deň" pre uchádzačov o štúdium.

 

Konferencia SSI Korene - prof. Ing. Rudolf Sivák, PhD

 

 

 

Prednáška nositeľa nobelovej ceny E. Phelpsa na Ekonomickej univerzite v Bratislave

 

Ing. Peter Staněk CSc. na konferenci v Luhačovicích

 

Nositeľ nobelovej ceny Oliver Eaton Williamson na Ekonomickej univerzite v Bratislave

 

Prvý ročník Veľtrhu práce a kariérneho poradenstva na Ekonomickej univerzite v Bratislave

Modelová konferencia študentov FMV Ekonomickej univerzity v Bratislave

Rozhovor s JUDr. Ing. Pavolom Laščekom - Ekonomická univerzita, Bratislava pri nábore študentov do medzinárodnej súťaže Global Management Challenge

 

Alternative as an answer - Peter Staněk

 

Promócie - Aula Ekonomickej univerzity v Bratislave - júl 2009