Work and Travel USA, Florida 2019

Company
Agentúra Pro-Staff s.r.o.
Place of work
USA, Orlando
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

V spolupráci s partnerskou agentúrou ponúkame program Work and Travel v USA na Floride v zábavných parkoch v Orlande.

Program Work and Travel je vhodný pre študentov ako brigáda na leto a zároveň môžu cestovať. Výhodou našich pracovných ponúk v USA je, že sa jedna o prácu s ubytovaním a stravou.

Obsadzované pozície:

  • F&B runner (čašník / čka)
  • chyžná
  • plavčík
  • pool attendant
  • F&B hosteska
  • pracovník na parkovisku
  • pracovník s kostýmami
  • animátor v kostýme
  • technik
  • elektrikár
  • fotograf

Hodinová mzda:

  • 10 – 14 USD + strava a ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • 11 USD – F&B runner (čašník / čka), F&B hosteska, pracovník na parkovisku, pool attendant
  • 13 USD – chyžná
  • 11,25 – 12,25 USD – plavčík
  • 10 – 14 USD ostatné pozície

Miesto práce: zábavné parky, Orlando, Florida

Jazykové požiadavky: dobrá znalosť anglického jazyka

Nástupy do zamestnania: máj, jún, alebo júl 2019. Záujemcovia musia byť k dispozícii minimálne na dobu 3 mesiacov počas leta 2019.

Program je určený len pre denných študentov vysokých škôl (bakalárske, magisterské, doktorandské štúdium).

Hrubá mzda
Salary gross
10 - 14 USD na hodinu
Date of start
Leto 2019
Contract type
Brigáda
  • stravovanie v zamestnaneckých kantínach počas pracovnej doby (raňajky, obed alebo večera)
  • ubytovanie v apartmánoch zabezpečených zamestnávateľom, maximálne 3-4 osoby na izbe
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
  • skúsenosti vítané
  • dobrá až výborná znalosť anglického jazyka
  • ponuka vhodná pre páry a skupiny
V prípade záujmu získať pracovné miesto je potrebné:
  • Zaregistrovať sa na www.prostaff.sk.
  • Potvrdiť nám účast e-mailom.
  • Zúčastniť sa konkurzu v jednom z týchto termínov.
  • 13.2.2019, Košice - Hotel Yasmin
  • 15.2.2019, Bratislava, Hotel Gate One
  • 22.2.2019, Praha, Orea Hotel Pyramida
Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov na Slovensku a v zahraničí.
Contact
Mgr. Lívia Husárová, praca@prostaff.sk, www.prostaff.sk