Work and Travel USA - Camp Counselor - práca v letných detských táboroch

Názov spoločnosti
Company
Campleaders Slovakia s.r.o
Miesto výkonu práce
Place of work
USA
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Job description, information about the position
Tento program je určený pre mladých ľudí, ktorí majú záujem pracovať s deťmi v letnom tábore. Podmienkou je možnosť učiť sa v oblasti športu alebo iných aktivít ako napríklad maľovanie, tanec, divadlo a podobne. Ak máte tiež skúsenosti s nejakou zábavnou aktivitou a môžete ju učiť v angličtine, potom je táto pozícia pre vás to pravé. Ale ak nechcete byť "Activity Leader", ale chcete pracovať s deťmi, môžete byť "Cabin Specialist", kde sa staráte o vaše deti v chatke kde bývate a staráte sa o ne v rámci ich volného času v kempe.
Hrubá mzda
Salary gross
800 - 1000 USD/ 9 týždňov
Termín nástupu
Date of start
Máj - Jún 2019
Druh pracovného pomeru
Contract type
Brigáda
Iné výhody
Other benefits
Súčasťou programu je zabezpečenie práce v tábore, letenky do USA a naspäť, zdravotné poistenie, vízové dokumenty a asistencia počas príprav uchádzača ale aj jeho pobytu v USA. Tábory poskytujú uchádzačom ubytovanie a stravu zdarma.
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Required education, skills and additional requirements
Pozícia je vhodná pre študentov denného štúda na vysokej škole alebo univerzite - VHODNÉ AJ PRE KONČIACE ROČNÍKY! Dobrá znalosť angličtiny na komunikátívnej úrovni, ochota prcovať s deťmi po dobu 7-9 týždňov. Vyžaduje veľkú vytrvalosť a predovšetkým trpezlivosť pri práci s deťmi.
Informácie o výberovom
konaní
Information about the slection process
Účasť na bezplatnej a nezáväznej informačnej prednáške je podminekou vycestovania. Informačné stretnutia prebiehajú na univerzitách vo väčších mestách.
Stručná charakteristika
spoločnosti
Short description of the company
Smaller Earth Slovakia je globálna spoločnosť poskytujúca Work and Travel programy - Camp Leaders a Resort Leaders, práce v letných táboroch a luxusných hotelových komplexoch. Kancelárie máme v 12 krajinách sveta - a čo je najdôležitejšie aj v USA, kde náš tím dohliada na bezproblémové leto uchádzača v USA.
Kontakt
Contact
www.campleaders.com/sk, slovakia@smallerearth.com, j.pagac@smallerearth.com, 0917 282 667 - Ing. Juraj Pagáč