Work and Travel - Resort Leaders - práca v hotelových a rekreačných rezortoch

Miesto výkonu práce
Place of work
USA
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Job description, information about the position
Program Resort Leaders je určený pre študentov vysokých škôl a univerzít a poskytuje jedinečné pracovné príležitosti v amerických hotelových a rekreačných strediskách - rezortoch. Práca v rezortoch predstavuje prácu na 12 týždňov počas letnej sezóny. Pracuje sa na pozíciách ako: Kuchynský personál, Pomocný čašník, Hosteska, Banketový pracovník, Čašník pri bazéne, Upratovanie, Práčovňa a Vedúci aktivít
Hrubá mzda
Salary gross
8 -12 USD/hodina
Termín nástupu
Date of start
Máj - Jún 2019
Druh pracovného pomeru
Contract type
Brigáda
Iné výhody
Other benefits
Pricestuj do Ameriky so zmluvou v ruke, zabezpečeným ubytovaním a perspektívou leta plného zážitkov a zábavy. Resort Leaders je programom Work and Travel, ktorý uchádzačom umožní pracovať a cestovať po území USA po dobu neuveriteľných 4 mesiacov. Výhodou je, že svojho zamestnávateľa spoznáš ešte pred Tvojim vycestovaním. Po skončení práce máš možnosť cestovať kde len chceš, východné, západné pobrežie - je to len na Tebe!
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Required education, skills and additional requirements
Program môžu absolvovať študenti denného štúdia vysokej školy alebo univerzity, s komunikatívnou znalosťou angličtiny. Pracovať v USA majú slovenskí uchádzači povolené od 15.mája do 15.septembra, ideálne je vycestovať však do 14.júna. Na jednej strane budeš mať dostatok času sa aklimatizovať a zažiť čo najviac z Tvojho amerického sna, na strane druhej dáš zamestnávateľovi čas na Tvoje zaškolenie.
Informácie o výberovom
konaní
Information about the slection process
Účasť na bezplatnej a nezáväznej informačnej prednáške je podminekou vycestovania. Informačné stretnutia prebiehajú na univerzitách vo väčších mestách.
Stručná charakteristika
spoločnosti
Short description of the company
Smaller Earth Slovakia je globálna spoločnosť poskytujúca Work and Travel programy - Camp Leaders a Resort Leaders, práce v letných táboroch a luxusných hotelových komplexoch. Kancelárie máme v 12 krajinách sveta - a čo je najdôležitejšie aj v USA, kde náš tím dohliada na bezproblémové leto uchádzača v USA.
Contact
www.resortleaders.com/sk, slovakia@smallerearth.com, 0917 282 667 - Ing. Juraj Pagáč, +421 907 714 658 - Mgr. Šárka Kromerinská