Work and Travel - Resort Leaders - práca v hotelových a rekreačných rezortoch

Company
Campleaders Slovakia s.r.o
Place of work
USA
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Program Resort Leaders je určený pre študentov vysokých škôl a univerzít a poskytuje jedinečné pracovné príležitosti v amerických hotelových a rekreačných strediskách - rezortoch. Práca v rezortoch predstavuje prácu na 12 týždňov počas letnej sezóny. Pracuje sa na pozíciách ako: Kuchynský personál, Pomocný čašník, Hosteska, Banketový pracovník, Čašník pri bazéne, Upratovanie, Práčovňa a Vedúci aktivít
Hrubá mzda
Salary gross
8 -12 USD/hodina
Date of start
Máj - Jún 2019
Contract type
Brigáda
Pricestuj do Ameriky so zmluvou v ruke, zabezpečeným ubytovaním a perspektívou leta plného zážitkov a zábavy. Resort Leaders je programom Work and Travel, ktorý uchádzačom umožní pracovať a cestovať po území USA po dobu neuveriteľných 4 mesiacov. Výhodou je, že svojho zamestnávateľa spoznáš ešte pred Tvojim vycestovaním. Po skončení práce máš možnosť cestovať kde len chceš, východné, západné pobrežie - je to len na Tebe!
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Program môžu absolvovať študenti denného štúdia vysokej školy alebo univerzity, s komunikatívnou znalosťou angličtiny. Pracovať v USA majú slovenskí uchádzači povolené od 15.mája do 15.septembra, ideálne je vycestovať však do 14.júna. Na jednej strane budeš mať dostatok času sa aklimatizovať a zažiť čo najviac z Tvojho amerického sna, na strane druhej dáš zamestnávateľovi čas na Tvoje zaškolenie.
Účasť na bezplatnej a nezáväznej informačnej prednáške je podminekou vycestovania. Informačné stretnutia prebiehajú na univerzitách vo väčších mestách.
Smaller Earth Slovakia je globálna spoločnosť poskytujúca Work and Travel programy - Camp Leaders a Resort Leaders, práce v letných táboroch a luxusných hotelových komplexoch. Kancelárie máme v 12 krajinách sveta - a čo je najdôležitejšie aj v USA, kde náš tím dohliada na bezproblémové leto uchádzača v USA.
www.resortleaders.com/sk, slovakia@smallerearth.com, 0917 282 667 - Ing. Juraj Pagáč, +421 907 714 658 - Mgr. Šárka Kromerinská