Vonkajšia brigáda na leto

Company
High Sierra Pools, Inc.
Place of work
USA
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Súkromné bazény - vonkajšia brigáda na leto. PRÁCA PLAVČÍKA v USA (rezidenčné súkromné bazény, nie otvorené vody) - skvelá brigáda pre študentov denného štútia VŠ na leto.. MZDA OD $12,00 až $15,50/h, NADČASY NAD 40h ($18,00-$23,00) GARANTOVANÝ PRACOVNÝ ČAS 48-54 HODÍN TÝŽDENNE
Hrubá mzda
Salary gross
MZDA OD $12,00 až $15,50/h, NADČ
Date of start
od konca maja 2021
Contract type
Brigáda
BEZPLATNÁ REGISTRÁCIA! VÝCVIK A CERTIFIKÁCIA NA SLOVENSKU - PO ZĽAVE LEN $150 ZADARMO výcvik POOL OPERATOR + certifikát $250 BONUS za včasný príchod a zotrvanie celej sezóny. TRANSPORT Z LETISKA ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE, BICYKLE PRÍPADNE AUTÁ MOŽNOSTI KARIÉRNEHO RASTU - POOL MANAGER, LEKTOR PLÁVANIA Miesta su limitované, kontaktujte nás čo najskôr. www.lifeguard.sk
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
potrebné byť denným študentom VŠ
pohovor cez skype/whatsapp
High Sierra Pools, Inc. poskytuje zamestnanie prevažne mladým ľudom, ktorí majú chuť pracovať ako plavčíci v USA, v Washington D.C., Virginia, Maryland.
Contact
www.lifeguard.sk