Účtovník

Company
VGD SLOVAKIA s.r.o.
Place of work
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
• vedenie komplexného účtovníctva pre klientov, vrátane reportov, • príprava DPH priznania, kontrolné výkazy a súhrnné výkazy, • zostavovanie komplexnej účtovnej závierky vrátane daňového priznania, • spracovávanie NBS hlásenia, štatistické výkazy, Intrastat, • aktívna komunikácia s klientom, audítormi a daňovým úradom, • zodpovednosť za dodržiavanie termínov a stanovených harmonogramov klientov
Hrubá mzda
Date of start
01.06.2018
Contract type
Plný úväzok
Ponúkame: • partnerský prístup a otvorenú komunikáciu, • možnosť byť súčasťou tímu odborníkov, • dobrú pracovnú atmosféru, • adaptačný program a zaškolenie, • podporujeme odborný a kariérny rast, • veľa príležitostí pre získanie nových informácií a skúseností, • možnosť sebarealizácie – veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení, • podporu vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov, • rozsiahly systém benefitov, • flexibilnú pracovnú dobu, • možnosť aktívne využívať cudzí jazyk (v prípade jeho znalosti), • vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť.
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Požadované vzdelanie: - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - vysokoškolské I. stupňa - vysokoškolské II. stupňa Jazykové znalosti: - nutná znalosť AJ alebo NJ jazyka na úrovni B2. Znalosť obidvoch jazykov je výhodou Ostatné znalosti: Podvojné účtovníctvo - pokročilý Microsoft Excel - pokročilý Microsoft Word - pokročilý Microsoft Windows - pokročilý Osobnostné predpoklady a zručnosti • samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, • schopnosť byť tímovým hráčom, • ochota a chuť ďalej sa vzdelávať, • ochota prijať zodpovednosť, • pozitívny prístup k práci.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a rozhodli sa reagovať na našu ponuku. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať nami vybraných kandidátov. V prípade, že máte záujem o čiastočný úväzok/brigádu, uveďte to prosím v predmete Vášho mailu.
Sme nadnárodná spoločnosť, na trhu pôsobíme viac ako 30 rokov, v SR 15 rokov, sme 5-ta najväčšia audítorská spoločnosť na Slovensku. Poskytujeme služby účtovného, daňového poradenstva, audítorské služby, finančné riadenie, akvizície, služby due diligence, projektové služby. V súčasnosti v hlavnom pomere zamestnávame viac ako 100 odborných pracovníkov.
Contact
cv.bratislava@vgd.eu