Trainee program pre manažéra predajne - nástupný plat 1.350 €

Company
Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Place of work
Bratislavský, Trnavský alebo Nitriansky kraj.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Ako bude Trainee program prebiehať? Náš Trainee program trvá 10 mesiacov, počas ktorých absolvuješ 3 fázy: 1. Základná fáza Získaš základné vedomosti a znalosti v oblasti predaja prostredníctvom základného zapracovania na predajni. 2. Orientačná fáza V tejto fáze začína rozvoj riadiacej kompetencie. Získaš vedomosti a znalosti v oblasti predaja a vedenia tímu. 3. Prehlbovacia fáza Počas tohto obdobia si osvojíš skúsenosti v oblasti vedenia predajne a prehĺbiš si svoje znalosti prostredníctvom detailného zapracovania aj na našom logistickom centre v Seredi a vybraných oddeleniach našej centrály. Stávaš sa odborníkom vo vybranej oblasti. Na konci programu budeš špičkovým manažérom/špičkovou manažérkou predajne.
Hrubá mzda
Salary gross
1.350 €
Date of start
01.04.2019
Contract type
Plný úväzok
Služobné auto a mnohé iné benefity, ktorým naši zamestnanci dávajú 5 bodov z 5. Miesto výkonu práce: Na našich predajniach v Bratislavskom, Trnavskom alebo Nitrianskom kraji. Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Podmienky zaradenia do programu: • ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (1. alebo 2. stupňa) v roku 2018 alebo 2019, • vodičský preukaz sk. B. Dôležité vlastnosti a schopnosti: • schopnosť prevziať zodpovednosť, • analytické a komunikačné schopnosti, • vysoká schopnosť pracovného nasadenia a zaťaženia, • pozitívny postoj k obchodu, • ochota k fyzickej práci, • flexibilita, • prozákaznícke myslenie, • odolnosť voči stresu, • ochota učiť sa.
Viac informácií nájdeš na stránke www.lidl.sk v sekcii Kariéra, viď. link nižšie. https://kariera.lidl.sk/sk/jobsearch/Trainee-program-pre-mana%C5%BE%C3%A9ra-predajne-n%C3%A1stupn%C3%BD-plat-1-350-%E2%82%AC-5052?rdeLocaleAttr=sk
Sme najväčšia sieť diskontných predajní v celej Európe a na Slovensku patríme medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti maloobchodu. Na Slovensku máme 134 predajní, 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove, Seredi a centrálu v Bratislave.
Contact
kariera@lidl.sk