Studentship – nová generácia (platená stáž na PRÁVNOM ODDELENÍ)

Company
Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Place of work
Ružinovská 1E, 821 02 Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
• stáž v priamej gescii vedúceho úseku na centrále spoločnosti v Bratislave,• odborná práca na právnom oddelení,• pracovná doba 20 hod./týž.,• dĺžka trvania do ukončenia II. stupňa VŠ.
Hrubá mzda
Salary gross
Nástupná hodinová mzda: 5,00 € /
Date of start
štart ASAP alebo dohodou
Contract type
Internship
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti, • atraktívne finančné ohodnotenie, • garantovaný medziročný nárast mzdy, • karta Multisport, • absolvovanie kurzu nemeckého jazyka (1-krát do týždňa) v rámci pracovnej doby, • narodeninový darček, • vitamínový balíček, deň zdravia, • po skončení štúdia perspektíva trvalého pôsobenia v našej spoločnosti, • štart ASAP alebo dohodou. Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o stáž je pripojenie životopisu.
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
• študent/ka 2./3./4. ročníka VŠ dennej formy štúdia právneho alebo ekonomického zamerania,• vek menej ako 26 rokov,• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni A2,• znalosť balíku MS Office na pokročilej úrovni,• ochota učiť sa nové veci,• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,• dynamika, ambícia a orientácia na cieľ.
Viac informácií nájdeš na stránke www.lidl.sk v sekcii Kariéra, viď. link nižšie. https://kariera.lidl.sk/sk/jobsearch/Studentship-%E2%80%93-nov%C3%A1-gener%C3%A1cia-platen%C3%A1-st%C3%A1%C5%BE-na-PR%C3%81VNOM-ODDELEN%C3%8D-6761?rdeLocaleAttr=sk
Sme najväčšia sieť diskontných predajní v celej Európe a na Slovensku patríme medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti maloobchodu. Na Slovensku máme 138 predajní, 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove, Seredi a centrálu v Bratislave.
Contact
kariera@lidl.sk