Studentship – nová generácia (platená stáž na MZDOVOM ODDELENÍ)

Company
Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Place of work
Ružinovská 1E, 821 02 Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
• stáž v priamej gescii vedúceho úseku na centrále spoločnosti v Bratislave, • odborná práca na mzdovom oddelení, • pracovná doba 20 hod./týž., • dĺžka trvania do ukončenia II. stupňa VŠ.
Hrubá mzda
Salary gross
350 €
Date of start
ASAP
Contract type
Internship
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti, • zaujímavé finančné ohodnotenie, • karta Multisport, • absolvovanie kurzu nemeckého jazyka (1-krát do týždňa) v rámci pracovnej doby, • narodeninový darček, • vitamínový balíček, deň zdravia, • po skončení štúdia perspektíva trvalého pôsobenia v našej spoločnosti, • štart ASAP alebo dohodou. Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
• študent/ka 2./3./4. ročníka VŠ dennej formy štúdia, • znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2, • znalosť balíku MS Office na pokročilej úrovni, • ochota učiť sa nové veci, • výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, • dynamika, ambícia a orientácia na cieľ.
Viac informácií nájdeš na stránke www.lidl.sk v sekcii Kariéra, viď. link nižšie.
Contact
nabor@lidl.sk