Odborný redaktor/odborná redaktorka

Company
Wolters Kluwer SR s. r. o.
Place of work
Bratislava, Mlynské Nivy 48
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme šikovného redaktora/šikovnú redaktorku, ktorá by sa stala členom nášho kreatívneho pracovného kolektívu. Ak vás baví práca s textami, formátovanie textov a predpríprava podkladov pre grafika, neváhaj a pošli životopis. Hlavnou náplňou práce bude nielen redakčná úprava rukopisov z odbornej a jazykovej stránky, ale aj komunikácia s našimi autormi, grafikmi a ďalšími dodávateľmi. Samozrejme, tvoju kreativitu oceníme aj pri tvorbe reklamných a propagačných podkladov a vývoji nových a rozvoji existujúcich produktov vydavateľstva,
Hrubá mzda
Salary gross
950 € brutto (850 € v sk. dobe)
Date of start
Nástup ihneď, resp. podľa dohody
Contract type
Plný úväzok
možnosť profesijného rastu, zázemie stabilnej spoločnosti a dlhodobá perspektíva, príjemné pracovné prostredie, zodpovedajúce finančné ohodnotenie, flexibilný pracovný čas, práca z domu na základe dohodnutých podmienok, odborné vzdelávanie zamestnancov
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v ekonomickom, právnickom odbore alebo technickom odbore (BOZP), znalosť odbornej terminológie, výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky, komunikačné schopnosti, počítačové znalosti (MS Office - používateľ), samostatnosť a zodpovednosť, prax v legislatíve výhodou, pozícia vhodná aj pre absolventa.
Ak máte záujem o túto pozíciu, prosím, zašlite nám životopis spolu s motivačným listom. V prípade, že spĺňate zadané kritéria budete v priebehu mesiaca kontaktovaný a pozvaný na osobný pohovor.
Vydavateľstvo Wolters Kluwer SR s. r. o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 (do 31.12.2013 s obchodným menom Iura Edition, spol. s r. o.) a patrí k popredným odborným vydavateľstvám na Slovensku. Zaoberá sa prevažne vydávaním právnickej a ekonomickej literatúry v tlačenej a elektronickej podobe. Je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Wolters Kluwer International Company.
Contact
tamara.javorkova@wolterskluwer.com