Leadership program pre absolventov - oblasť Prevádzka (m/ž)

Company
Kaufland Slovenská republika, v.o.s.
Place of work
celé Slovensko
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
  • počas ročného programu s nástupom od 1.4.2019 pretavíš teóriu na prax a zapracuješ sa na všetkých oddeleniach naprieč celým obchodným domom
  • zistíš ako sa zabezpečuje plynulý chod obchodného domu
  • budeš pracovať so špičkovými systémami
  • získaš komplexné odborné znalosti a manažérske zručnosti
  • po ukončení programu budeš pripravený prevziať pozíciu na manažérskej úrovni
  • zaškolíš sa v rôznych regiónoch Slovenska
Hrubá mzda
Salary gross
1300 € / mes. / brutto
Date of start
1.4.2019
Contract type
Plný úväzok
Other benefits
  • atraktívna nástupná mesačná mzda 1300 €
  • po absolvovaní programu nastavenie individuálneho kariérneho rastu a uplatnenia na manažérskej úrovni
  • zaplatená každá odpracovaná minúta, všetky cestovné a ubytovacie náklady
  • priestor na sebarealizáciu a kariérny rast aj v medzinárodnom prostredí
  • férový prístup a práca pre TOP zamestnávateľa
  • prepracovaný systém zaškolenia a ďalšieho vzdelávania
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • jazykové kurzy v rámci pracovného času
  • organizované športové a spoločenské podujatia
  • tímbilding
  • karta Multisport
  • ovocné dni
  • atraktívne zľavy u našich partnerov
  • vianočné balíčky a darčekové poukážky
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
  • máš ukončený II. stupeň vysokoškolského štúdia a od ukončenia štúdia uplynuli max 2 roky
  • ovládaš NJ/AJ na komunikatívnej úrovni (min. B2) a máš vodičský preukaz sk. B
  • máš obchodné myslenie, zaujíma ťa práca s ľuďmi a máš vzťah k maloobchodu
  • si angažovaný a dôsledný, orientovaný na výsledok a tímovú spoluprácu
  • máš presvedčivé vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, si ochotný cestovať a nebojíš sa aj fyzickej práce
Ďakujeme vopred za prejavený záujem, vhodných kandidátov budeme obratom kontaktovať.

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá si váži prácu svojich ľudí. V 67 pobočkách po celom Slovensku poskytujeme našim 6000 zamestnancom férový prístup, priestor pre sebarealizáciu, pozíciu stabilnej spoločnosti a atraktívne zamestnanecké benefity.

Dlhoročná tradícia s modernými inováciami vytvára dynamické prostredie pre uplatnenie na ktorejkoľvek pozícii. Vďaka tomu patríme medzi top zamestnávateľov.

Contact
andrea.borsova@kaufland.sk