Junior/Senior Business Developer

Company
EMARK s.r.o.
Place of work
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
• Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí prostredníctvom všetkých dostupných nástrojov
• Starostlivosť o portfólio pridelených klientov a vytváranie partnerských obchodných vzťahov
• Identifikácia cieľov a potrieb klientov, definovanie riešenia s pridanou hodnotou pre klienta
• Uzatváranie obchodnej dohody s klientom
• Udržiavanie CRM databázy
Hrubá mzda
Date of start
ASAP
Contract type
Brigáda
Other benefits
• Potenciál rýchlych výsledkov
• Qlik - jedinečný business intelligence produkt so silným wow-efektom, ktorý je popredným
hráčom v moderných business intelligence technológiách na svetovom trhu
• Neustály prísun potenciálnych klientov vďaka aktívnemu marketingu
• Školenie v spracovanej a v praxi overenej obchodnej metodike merateľne vedúcej k výsledkom
• Predaj inovatívnych manažérskych riešení, uplatňovanie najmodernejších svetových metodík, postupov
• Inšpiratívne a partnerské prostredie
• Inovatívne prostredie
• Mladý a nadšený tím kolegov, ktorý Vás ťahá vpred
• Prístup k najmodernejším poznatkom a trendom v oblasti business intelligence, visual analytics, procesného riadenia, riadenia výkonnosti, strategického riadenia, riadenia nákladov
• Rozvoj a vzdelávanie v spolupráci s medzinárodným partnerom QlikTech
• Partnerský a férový prístup
• Zaujímavý systém odmien, ktorý reflektuje predajné výsledky
• Prácu v dynamickej a modernej firme
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
• Skúsenosti v komunikácii so zákazníkom, v oblasti predaja alebo customer support (v IT oblasti výhodou)
• Skúsenosť s nástrojmi, kontrolingom / reportingom sú výhodou
• Anglický jazyk – pokročilý – slovom aj písmom
• Zvládnutie MS Office nástrojov
• Bakalárske vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru
• Vodičsky preukaz skupiny B a prax v šoférovaní
Termín na podanie prihlášky: 19. októbra
Termín vypracovanie vstupného zadania: 24. októbra
EMARK je kompetenčné, implementačné a vzdelávacie centrum pre Qlik Sense, QlikView a všetky relevantné súvisiace nástroje a nadstavby pre reporting, planning, web analytics, geoanalýzy, advanced analytics / machine learning, big data,.. Sme najskúsenejší autorizovaný Qlik partner na Slovensku a v Česku, aktívny tiež v iných krajinách Európy a v Austrálii. Venujeme sa výhradne riešeniam visual analytics na platforme Qlik, čo nám dovoľuje do hĺbky rozvíjať expertízu v technológii, ktorá je celosvetovo hodnotená ako jeden z top lídrov na trhu v oblasti business intelligence.
Contact
Michaela Lacko-Vrabcová; ‎+421 948 949 636; camp@emark.sk