Junior konzultant do tímu Insurance

Company
Ernst & Young, s.r.o.
Place of work
Žižkova 9, Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Ako jeden z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich tímov na poradenskom trhu hľadáme nových kolegov do nášho tímu Insurance. Staneš sa členom mladého tímu 20 profesionálov. Väčšina projektov bude vypracovávaná z Bratislavy, očakávame však, že cestovanie bude súčasťou tvojej práce. Naši klienti sú veľké európske poisťovne, ktorým pomáhame s riadením rizika, stanovením technických rezerv alebo úsporou kapitálu. Naučíme ťa pohybovať sa v poistnej matematike a najnovšej poistnej legislatíve a regulatorike. V našich projektoch uplatňujeme poistnú matematiku a štatistiku, ako je životné a neživotné rezervovanie a oceňovanie, analýzu cash flows, ale aj znalosti poistnej a účtovnej smernice Solvency II a IFRS 17.
Hrubá mzda
Salary gross
Základná zložka mzdy: 1250€
Date of start
dohodou
Contract type
Plný úväzok
• 6 týždňov dovolenky • iPhone a notebook • nadštandardné pracovné priestory - Office roka 2017 • extra príplatok na stravovanie • rozmanitá práca na prebiehajúcich klientskych projektoch ihneď po nástupe • školenia na lokálnej a medzinárodnej úrovni • jazykové kurzy • životné a úrazové poistenie • MultiSport karta
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií, finančnej a poistnej matematiky • Základná znalosť poistnej matematiky a kvantitatívnych metód • Základná orientácia v oblasti regulácie finančného trhu výhodou • Výborná znalosť anglického jazyka • Dobre rozvinuté komunikačné schopnosti • Zodpovednosť a proaktivita • Ochota učiť sa
Tvojou hlavnou zodpovednosťou bude aktívna účasť na projektoch, najmä analýza poistného kmeňa, poistných rezerv, modelov a analýza ich súladu s regulatívnymi požiadavkami. Budeš spolupracovať s ostatnými členmi projektovému tímu. Výstupy Tvojej práce budú súčasťou konečných výsledkov pre klienta. Vďaka práci pre viacerých lídrov na poistnom trhu dostaneš možnosť poznať rôzne poisťovne "zvnútra" a získaš tak jedinečnú skúsenosť pre svoj budúci rast. V našom tíme budeš mať možnosť získať rozhľad a učiť sa stále nové veci, keďže každý projekt je v niečom iný.
Neváhaj, prihlás sa a staň sa súčasťou daňového tímu EY, jednej z top poradenských firiem na Slovensku i vo svete.
Miroslava Martišková; Miroslava.Martiskova@sk.ey.com; +421 910 820 328