JUNIOR ANALYTIK

Company
BENCONT INVESTMENTS, s.r.o.
Place of work
Polus Tower I, Vajnorská 100/A, Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
príprava týždenných analýz z aktuálneho diania v ekonomike (mikro/makro prostredie), hodnotenie projektov, spracovanie dát a ich analýza
Hrubá mzda
Date of start
február 2018
Contract type
Brigáda
prístup k svetovej ekonomickej databáze MACROBOND, možnosť ďalšieho vzdelávania (predplatné média, knihy) flexibilný pracovný čas (počas skúšok, podľa rozvrhu), mladý kolektív, nápoje na pracovisku
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
študent s ekonomickým zameraním
v prípade záujmu pošlite svoj životopis na prozbik@bencont.sk
spoločnosť, ktorá v rámci skupiny BENCONT zodpovedá za analýzu a hodnotenie projektov, správa investícii a projektové riadenie viac na www.bencont.sk
Contact
prozbik@bencont.sk