GROWWW2018 - program pre absolventov

Company
SLOVNAFT, a.s.
Place of work
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
GROWWW je ročný program pre absolventov vysokých škôl a univerzít s praxou maximálne jeden rok po ukončení štúdia, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, v Skupine MOL, ktorá je materskou spoločnosťou Slovnaftu.
    V rámci 12. ročníka programu obsadzujeme vyše 30 pracovných pozícií v oblasti chémie, elektrotechniky, strojárstva, stavebníctva, financií, predaja, obchodu, projektového manažmentu, podpory biznisu, ľudských zdrojov a informačných technológií.
      Čo Ti program GROWWW ponúka? • Business Education Program, prostredníctvom ktorého získaš lepší prehľad o fungovaní Slovnaftu a jeho materskej spoločnosti Skupiny MOL • Školiteľa, ktorý ti počas roka pomôže s pracovnými úlohami a na ktorého sa budeš môcť vždy obrátiť • Pravidelnú spätnú väzbu na svoj pracovný výkon • Dobrú sieť kontaktov a priateľov, keďže spolu s tebou budú v programe zapojení aj ostatní absolventi
Hrubá mzda
Date of start
august, september 2018
Contract type
Plný úväzok
• vianočná mzda • výkonnostná odmena • mimoriadne odmeny • bezplatné využívanie športovísk /plaváreň, kurty, sauna a pod./ • parkovanie • príspevok na stravovanie • zdravotná starostlivosť - preventívne a periodické lekárske prehliadky • príspevok na DDS • životné a úrazové poistenie • sociálne výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
• ukončený II. stupeň vysokoškolského štúdia • znalosť anglického jazyka min. na úrovni B1
Viac informácií o výberovom konaní a možnosti prihlásenia sa do programu nájdeš na: www.slovnaft.sk/growww Prihlásiť sa môžeš do 29. apríla 2018
SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Contact
silvia.kavalierova@slovnaft.sk