Graduate Development Program

Company
DELL, s.r.o.
Place of work
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Graduate Development Program je unikátny v rámci Dell a ide o klasickú prácu na jednom z našich finančných oddelení a zároveň zahŕňa množstvo tréningov zameraných na soft aj hard skills. Okrem toho budeš súčasťou teamu viacerých mladých ľudí z rôznych krajín a budete spoločne pracovať na pridelenom projekte, kde budete môcť využiť všetko, čo sa naučíte počas programu a taktiež budete mať préležitosť byť ohodnotený a odmenený. Ako bude tvoja práca vyzerať? - Full-time pozícia na jednom z našich finančných oddelení (FP&A, Tax, Accounting, Rebates, Sales Compensation Planning) - Školenia z oblasti Project management, Prezentačných zručností, Excel tréning a rôzne prípadové štúdie - Budeš sa účastniť viacerých dobrovoľníckych udalostí, projektov a akcií zameraních na spoločenskú zodpovednosť - Spoznávanie nových ľudí, biznis partnerov, finančných lídrov a iných Spĺňaš nasledovné? Tak si ten koho hľadáme! - Končíš školu (Bc. či Ing./Mgr.) v roku 2020 so zameraním na financie alebo business - Plynulá komunikácia v angličtine písomne aj ústne - Chuť učiť sa, analytické myslenie a silná motivácia - Záujem o zdokonaľovanie procesov a prinášanie nových nápadov - Predchádzajúca pracovná skúsenosť počas štúdia je plus, taktiež ako zahraničná skúsenosť
Hrubá mzda
Salary gross
1250 EUR
Date of start
August 2020
Contract type
Plný úväzok
- Multisport karta & Fitness centrum v budove - Súkromná zdravotná starostlivosť - Stravné lístky plne hradené nami - Sick Days & Voľno navyše - Preplácanie jazykových kurzov ​& development programy - 2 kaviarne v budove & Gaming room - Príspevok na presťahovanie
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
- ukoncenie studia (Bc. či Ing./Mgr.) v roku 2020 so zameraním na financie alebo business
1. krok: telefonický rozhovor 2. krok: online test 3. krok: osobný pohovor u nás v Dell 4. krok: spätná väzba
Dell začal pôsobiť na Slovensku v januári 2003 a už 16 rokov sa neustále rozrastáme. Poskytujeme širokú paletu globálnych služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a podpory podnikových operácií v globálnom meradle. Sme tretím najzamestnávateľom za rok 2018. Podľa nedávnej ankety spoločnosti Profesia, sme tretím najzamestnávateľom v kategórii Centier zdieľaných služieb na Slovensku. Pridajte sa k nášmu tímu a presvedčte sa sami.
Contact
Martin_Ligas@dellteam.com