Chceš sa stať Full-Stack developerom? Potom táto ponuka je pre Teba!

Company
PosAm, spol. s.r.o
Place of work
Bajkalská 28, 821 09 Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Chceš vstúpiť do sveta softvérového vývoja? Vieš už niečo o programovaní, ale máš chuť sa učiť nové veci a stále sa zdokonaľovať? Chceš naberať vedomosti prakticky a od odborníkov? My v PosAm-e máme odpoveď na všetky tieto otázky! Full-Stack Academy je príležitosť vzdelávať sa a naštartovať svoju kariéru v tíme ľudí, ktorí majú skúsenosť s riešením „enterprise“ projektov. V akadémii sa naučíš, ako riešiť moderné javascriptové frontendy napojené na cloud-scale java backend vo veľkých tímoch. To všetko formou prednášok, workshopov a prácou na praktických úlohách pod vedením odborníkov z PosAm-u. Počas celého trvania Full-Stack Academy jej účastníci dostávajú štipendium. Akadémia je ukončená odprezentovaním vlastných projektov a pre najlepších, aj nadštandardnou pracovnou ponukou u nás v PosAme. Viac informácií nájdeš na stránke: https://www.posam.sk/o-spolocnosti/kariera/full-stack-akademia/ alebo na našej Facebook stránke Full-Stack Academy
Hrubá mzda
Salary gross
štipendium pre účastníkov akadém
Date of start
registrácia do 19.1.2018
Contract type
Brigáda
- naberanie skúseností z reálnych pracovných projektov popri škole - spolupráca s tímom odborníkov - štipendium pre účastníkov akadémie - možnosť získania práce v úspešnej IT firme
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
- základné znalosti programovania
Registrovať sa do Full-Stack Academy môžeš tak, že pošleš svoje CV a motivačný list na fullstack@posam.sk. POZOR! Registrácia je možná len do 19.1.2018!
PosAm už 27 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.
Contact
e-mail: fullstack@posam.sk tel.č:+421902913635