Brigádnik

Company
FutbalTour
Place of work
M. Schneidera Trnavského 4/B, 841 01 Bratislava-Dúbravka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Najväčšia športová cestovná agentúra na Slovensku FutbalTour ponúka stáž/brigádu priamo na pobočke v Dúbravke. Hľadáme mladých šikovných ľudí s dobrou jazykovou výbavou a chuťou naučiť sa o chode cestovnej agentúry. Náplň práce: Administratíva, príprava zájazdov a iné Šikovní brigádnici môžu svoje schopnosti využiť aj priamo na zájazde
Hrubá mzda
Salary gross
4,50
Date of start
ASAP
Contract type
Brigáda
Práca v skvelom tíme plnom mladých ľudí, Možnosť zúčastniť sa zájazdu za zvýhodnenú cenu, 4 eur/hodina netto
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Anglický alebo Nemecký jazyk na hovorovej úrovni, Excel-pokročilý, Záujem učiť sa nové veci
skúsenosti vítané dobrá znalosť anglického alebo nemeckého alebo španielského jazyka (ideálne dvoch z nich) ponuka vhodná pre študentov - minimálne na 3 mesiace
Cestovná kancelária organizujúca zájazdy na športové podujatia, predovšetkým futbalové zápasy. Pre športových fanúšikov zabezpečujeme kompletný servis s letenkami, hotelom, poistením, vstupenkami a sprievodcom. Okrem futbalu cestujeme na všetky významné športové podujatia: tenis, hokej, F1, olympiády, atď.
Contact
Zuzana Jányová, 0903 369 286, zuzana@futbaltour.sk