Assistant/Researcher

Company
MATT Consulting, a.s.
Place of work
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Sme personálna agentúra a hľadáme šikovných študentov alebo absolventov na pozíciu Assistant/Junior Consultant, ktorí uprednostňujú prácu v dynamickom prostredí, radi komunikujú a majú analytické schopnosti. Náplň práce: - komunikácia s kandidátmi - aktívne telefonovanie a pre-screening kandidátov (na dennej báze) - spolupráca pri identifikovaní nových spoločností, potencionálnych klientov a ich oslovovaní, zisťovanie referencií, organizovanie stretnutí a následné spracovanie reportov v databáze - práca s databázami – registrácia kandidátov a klientov, vyhľadávanie v databáze, nahadzovanie údajov - aktívne vyhľadávanie a oslovovanie vhodných kandidátov z databáz, Linkedin-u alebo priame vyhľadávanie a kontaktovanie kandidátov - spracovávanie životopisov kandidátov na dennej báze - organizácia pohovorov a následné administratívne spracovanie - priame oslovovanie kandidátov - práca s Word, Excel, Outlook, sociálne siete - príprava reportov
Hrubá mzda
Salary gross
absolvent 900 EUR/mesačne/brutto
Date of start
01.11. 2018
Contract type
Plný úväzok
- možnosť kariérneho uplatnenia a ďalšieho rozvoja - práca v zaujímavom a priateľskom prostredí menšieho tímu - interné tréningy a možnosti ďalšieho vzdelávania
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
- absolvent EU Bratislava - študent 4. alebo 5. ročníka EU Bratislava
Životopisy spolu aj s fotografiou zasielajte prosím v anglickom jazyku na emailovú adresu (skotucova@mattconsullting.sk). Prosíme Vás, aby ste k svojmu životopisu prikladali aj Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
MATT Consulting, a.s. je personálna spoločnosť, zaoberajúca sa vyhľadávaním a obsadzovaním kandidátov na TOP manažérske pozície.
Silvia Kotúčová (Executive Headhunter), skotucova@mattconsulting.sk