Asistent na oddelení auditu (Audit Assistant) - nástup august 2020

Company
Ernst & Young, s.r.o.
Place of work
Žižkova 9, Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
• podieľať sa na realizácii predbežnej a záverečnej fázy auditu v spoločnostiach pôsobiacich v rôznych sektoroch na slovenskom trhu • naučíš sa uplatňovať rôzne postupy metodiky auditu • poskytovať poradenstvo týkajúce sa požiadaviek v oblasti finančného výkazníctva • neustále sa vzdelávať, pracovať na sebe a budovať kariéru audítora
Hrubá mzda
Salary gross
Základná zložka mzdy: 1250€
Date of start
August 2020
Contract type
Plný úväzok
• 6 týždňov dovolenky • iPhone a notebook • nadštandardné pracovné priestory - Office roka 2017 • extra príplatok na stravovanie • rozmanitá práca na prebiehajúcich klientskych projektoch ihneď po nástupe • školenia na lokálnej a medzinárodnej úrovni • jazykové kurzy • životné a úrazové poistenie • MultiSport karta • zamestnanecké zľavy
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
• vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania • predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii (audit, účtovníctvo, financie) vítaná • ochota cestovať (v rámci SR) • veľmi dobré komunikačné schopnosti • iniciatívnosť, entuziazmus • proklientska orientácia • schopnosť pracovať v tíme • plynulá znalosť anglického jazyka a slovenského jazyka • počítačové znalosti (MS Office, pokročilú znalosť MS Excel)
Ako asistent na oddelení auditu budeš mať príležitosť nahliadnuť do popredných spoločností na slovenskom trhu, vidieť ich každodenný chod a zoznámiť sa s mnohými odborníkmi z praxe. Budeš súčasťou mladého tímu audítorov, ktorí ti pomôžu zabehnúť sa a podelia sa s tebou o svoje know-how.
Vďaka bohatým praktickým skúsenostiam s overovaním účtovných závierok vytvárame našim asistentom v EY tie najlepšie podmienky pre odborný rozvoj. Používame najmodernejšie audítorské nástroje a postupy, v dôsledku čoho sme schopní s úspechom riešiť aj tie najzložitejšie výzvy.
Contact
Miroslava.Martiskova@sk.ey.com; +421 910 820 328