Asistent/Asistentka daňového poradcu - pobočka Bratislava

Company
RSM TACOMA Consulting
Place of work
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pozícia vhodná pre kandidáta s praxou v odbore i pre absolventa VŠ. Výhodou dvojročná prax v oblasti účtovníctva a daní 2, prax v oblasti spracovania DPH agendy vítaná. Primárne zameranie na oblasť nepriamych daní a najmä DPH, s možnosťou získavať a rozvíjať znalosti a skúsenosti aj v oblasti priamych daní – daň z príjmov právnických ako aj fyzických osôb - príprava a kontrola daňových priznaní, a ďalších súvisiacich výkazov a hlásení (najmä agenda dane z pridanej hodnoty, ako aj oblasť dane z príjmov právnických osôb a dane z príjmov fyzických osôb) - komunikácia s klientmi (slovom i písmom) - príprava písomných stanovísk a participácia na ďalších formách poskytovania daňového poradenstva, s dôrazom na identifikáciu nedostatkov a vyhodnotenie súvisiacich daňových rizík, proaktívne návrhy riešení - komunikácia s daňovým úradom vo veciach správy daní - kooperácia so slovenskými a zahraničnými kolegami, externými poradcami, právnymi kanceláriami, priebežné monitorovanie legislatívny zmien a výkladu daňovej legislatívy
Hrubá mzda
Date of start
Ihned
Contract type
Brigáda
- Moderné priestory v dostupnej lokalite v Bratislave - Príspevok na vzdelávanie a jazykové kurzy - Zamestnanecké benefity (flexibilná pracovná doba, multisport karta, zvýhodnený mobilný tarif, bezúročná zamestnanecká pôžička, home office)
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
- presnosť, systematickosť a zmysel pre detail - flexibilita, vytrvalosť pri vykonávaní rutinných činností ako aj riešení nových výziev - samostatnosť spojená so schopnosťou podieľať sa na tímovej spolupráci - záujem pracovať na ďalšom rozvoji vlastnej odbornosti - aktívne využívanie anglického jazyka, plynulý prejav písmom aj slovom (znalosť ďalšieho svetového jazyka výhodou) - predchádzajúce skúsenosti so spracovaním komplexnej DPH agendy - 2-3 roky praxe v oblasti spracovania daňovej agendy alebo daňového poradenstva
Prosím kontaktujte nás na denisa.sokolova@rsm.cz, ktorá sa vám ozve a dohodnete sa na ďaších záležitostiach.
Sme členmi RSM, šiestej najväčšej siete nezávislých audítorských, daňových a poradenských firiem na svete. Sieť RSM bola založená v roku 1964 a svoje súčasné meno používa po celom svete od 1. januára 1993. Naše členstvo v RSM prináša našim klientom značné výhody. Umožňuje nám využívať služby a odborné znalosti členských firiem v 800 pobočkách v 120 krajinách.
Contact
00420 226 219 000, denisa.sokolova@rsm.cz