Asistent

Company
alianciaadvokátov ak, s.r.o.
Place of work
Vlčkova 8/A, Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
• administratívne práce na sekretariáte • elektronické spracovanie pošty, • iné nevyhnutné úkony
Hrubá mzda
Salary gross
4,50 €/hod
Date of start
ASAP
Contract type
Brigáda
práca v príjemnom, mladom kolektíve, možnosť osobného rastu, možnosť ďalšej spolupráce po ukončení štúdia
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
vysokoškolské – študenti 2. – 4. ročníka Microsoft Word – pokročilý Microsoft Excel – pokročilý Microsoft PowerPoint – pokročilý aktívnosť, zodpovednosť, schopnosť samostatného rozhodovania, precíznosť, spoľahlivosť, dobré komunikačné schopnosti
V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite prosím životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na e-mailovú adresu: office@aliancia.sk
alianciaadvokátov ak, s.r.o. je firma s medzinárodnými skúsenosťami poskytujúca komplexné právne poradenstvo, exaktnú znalosť slovenského práva a vysoký štandard poskytovania právnych služieb v slovenskom, anglickom, nemeckom, ruskom, maďarskom, talianskom a francúzskom jazyku. V súčasnosti predstavuje jednu z popredných slovenských advokátskych kancelárií so sídlom v Bratislave.
office@aliancia.sk, tel. číslo: Mgr. Jana Konrádová 0911 584 455