Animátor pri mori

Company
Agentúra Pro-Staff s.r.o.
Place of work
Španielsko
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

V spolupráci so španielskym zamestnávateľom hľadáme animátorov na zimu 2019/2020 a leto 2020 do Španielska.

Výhodou našich pracovných ponúk je, že sa jedna o prácu s ubytovaním a stravou zdarma.

Čistý mesačný príjem: 980 € netto + strava a ubytovanie zdarma

Miesto práce: Mallorca, Ibiza, Gran Canaria, Fuerteventura, Tenerife, Lanzarote, východné a južné pobrežie Španielska

Jazykové požiadavky: dobrá znalosť anglického jazyka

Nástupy do zamestnania: jeseň / zima 2019, alebo jar/leto 2020. Záujemcovia musia byť k dispozícii minimálne na dobu 3 mesiacov.

Hrubá mzda
Salary gross
1050 € + strava a ubytovanie
Date of start
kedykoľvek
Contract type
Brigáda
Other benefits
  • stravovanie v hoteli zdarma (raňajky, obedy a večere)
  • ubytovanie v apartmánoch zabezpečených zamestnávateľom zdarma
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
  • skúsenosti vítané
  • dobrá znalosť anglického alebo nemeckého alebo španielského jazyka (ideálne dvoch z nich)
  • ponuka vhodná pre študentov - minimálne na 3 mesiace
V prípade záujmu získať pracovné miesto je potrebné:
  • Zaregistrovať sa na www.prostaff.sk.
  • Potvrdiť nám účast na konkurze e-mailom.
  • Zúčastniť sa konkurzu v jednom z týchto termínov.
  • 8.9.2019, Bratislava - Animátor v Španielsku
Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov na Slovensku a v zahraničí.
Agentura Pro-Staff s.r.o. - praca@prostaff.sk - www.prostaff.sk