Administratívne a pomocné práce pre internetový obchod profikuchar.sk

Company
Profi Vision, s.r.o
Place of work
Kostlivého 19, 82103 Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Hľadáme šikovných študentov na výpomoc do internetového obchodu profikuchar.sk. Jedná sa o: správa produktov na webe a aktualizácia ponuky, výpomoc pri predaji tovaru zákazníkom, výpomoc pri spracovaní internetových objednávok, práca v ekonomickom systéme a skladovom systéme, výpomoc pri marketingovej činnosti a výstavách, spolupodieľanie sa na príprave komunikácie so zákazníkmi na sociálnych sieťach - FB, IG, starostlivosť o priestory, dokladanie tovaru, označovanie tovaru. Pracuje sa v našom showroome na Kostlivého 19, Bratislava - Ružinov.
Hrubá mzda
Salary gross
4 EUR / hodina
Date of start
2018-05-16 00:00:00
Contract type
Brigáda
Zamestnanecké zľavy na tovar. Flexibilná pracovná doba - podľa dohody. Staňte sa súčasťou kolektívu mladých ľudí v dynamickej firme otvorenej novým nápadom, naučte sa predajným, marketingovým a technickým zručnostiam v praxi, rozšírte si vedomosti o spôsobe práce a fungovania e-shopu s vlastným showroomom, spoznajte skutočné dianie na poli e-commerce. Ak vás práca zaujme a budeme spokojní s priebehom vašej brigády, ponúkame možnosť ďalšej práce u nás na plný úväzok (prípadne aj na manažérskej pozícii).
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Pozitívny prístup k práci a zákazníkom. Zodpovednosť, presnosť, bezproblémová komunikácia so zákazníkmi a kolegami v tíme. Schopnosť učiť sa a rýchlo nasať nové informácie. Zvládnutie základnej práce s PC – Excel, Word, Power Point, web.
Záujemcovia napíšte na snopkova@profikuchar.sk. V maili uveďte krátke info: 1.o vás, 2.o vašom vzdelaní, 3.o vašich schopnostiach, ktoré nám môžete ponúknuť. - Nezabudnite doplniť súhlas so spracovaním osobných údajov.
Sme internetový obchod profikuchar.sk s vlastným showroomom zaoberajúci sa predajom oblečenia, obuvi a gastro potrieb pre profesionálnych kuchárov, čašníkov, reštaurácie, hotely, bary. Pôsobíme na trhu od roku 2011 a neustále rastieme. Je pre nás dôležitý individuálny prístup k zákazníkom a dávame si záležať na ich spokonosti. Ponúkame len kvalitný tovar od osvedčených výrobcov. Aj vy môžete byť súčasťou nášho kolektívu.
Contact
Ing. Jana Snopková - snopkova@profikuchar.sk