Absolvenstký program

Názov spoločnosti
Company
E.H.C.S., a.s.
Miesto výkonu práce
Place of work
Dunajská Streda
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Job description, information about the position
Ponúkame ročný absolventský program pre čerstvých absolventov Ekonomickej univerzity, ktorí by chceli naštartovať svoju kariéru v dynamicky sa rozvíjajúcom holdingu pôsobiacom v okrese Dunajská Streda. Jedinečná možnosť získať odborné skúsenosti pri riadení firiem zo širokým podnikateľským záberom. Náš holding sa venuje podnikaniu v oblasti športu, výroby potravín, poľnohospodárstva, ale aj gastro biznisu. Po roku možnosť trvalého pracovného pomeru.
Hrubá mzda
Salary gross
--
Termín nástupu
Date of start
jún 2018, alebo dohodou
Druh pracovného pomeru
Contract type
Plný úväzok
Iné výhody
Other benefits
- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, - zaujímavé finančné ohodnotenie, - možnosť rýchleho odborného rastu - po skončení štúdia perspektíva trvalého pracovného pomeru našej spoločnosti
Požadované vzdelanie,
znalosti a ďalšie požiadavky
Required education, skills and additional requirements
- absolvent EUBA, alebo študent 4./ ročníka VŠ dennej formy štúdia, - ochota učiť sa nové veci, - proaktívny prístup k práci
Informácie o výberovom
konaní
Information about the slection process
Prihlásiť sa do programu môžete zaslaním svojho životopisu na: erika.burianova@ehcs.sk Záujemcov pozveme na osobný pohovor. Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Stručná charakteristika
spoločnosti
Short description of the company
E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, s aktivitami v poľnohospodárstve, v mliekarenstve, v mäsovom priemysle a gastronómii a hotelierstve. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.
Kontakt
Contact
erika.burianova@ehcs.sk; alebo kariera@bcinvest.sk